F5 Teknoloji 24 SaatF5 Teknoloji srn 4000 nvr kayıt cihazi Srn4000 nvr kayıt cihazı kolay kullanım özelliği ile birlikte kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı bugünlerde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. bununla beraber çok aşırı çıkışlı kamera ve encoder desteği, pratik kamera kurulum özelliğiyle birlikte Linux işletim sisteminin yanı dizi Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında tamamen profesyonel bir kullanım imkanı sağlamaktadır. ayrıca çok aşırı uygun fiyatlar altında çok sayıda ayrıcalıklı alanda kullanım imkanını da beraberinde getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için özel bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu halde bilgisayar "sabit" disklerde yapılmaktadır. Konfigürasyona bağlı şekilde, genelde 4, 8, 9 ya da 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 srn 4000 nvr ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en önemli parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu halde bu, sistemler, kontrol ofis binaları yada yavaş işlemler içeren başka nesneler için bir problem oluşturmaz. fakat güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı olarak çalışan) kullanılmalıdır.

Son yıllarda elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve türlü çıkış cihazlarının (mesela, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, diğer engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilmektedir. Böylece, yüzde yüz entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar benzeri DVR'ler, çoğu gün arasında şahısların olmadığı konutlar, depolar ve ya diğer yapılar için epey bir rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üzerinden uzaktan gerçekleştirilebilir.

başka bir DVR çeşidi bilgisayar tabanlı DVR'dir. cazibe kartı PC'ye yerleştirilir ve bir DVR haline gelir. çoğu halde, bilgisayarın kaynakları yalnızca kaydedilen bilgilerin srn4000 nvr kayıt cihazı dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üzerinde başka amaçlarla kullanılması önerilmez, sebebi ise sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu çağdaş kaydedici şu anda NVR (ağ kaydediciler). Ya bir aygıt ya da sanal (yazılım) şeklinde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / veya dağıtılmış video denetim sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *